search

PU40 Primer Bauhus

89,99 zł
Brutto

PU40 PRIMER BAUHUS to przezroczysty, jednokomponentowy, głęboko penetrujący grunt stosowany przed wypełnieniem szczelin dylatacyjnych masami uszczelniającymi.

Ilość

Kup w zestawie

PU40 PRIMER BAUHUS

Przygotowanie podłoża:

Powierzchnia powinna być wolna od zanieczyszczeń, które mogą obniżać przyczepność. Podłoże nie powinno być przegrzane, zamrożone lub mokre. Nie może posiadać ubytków, wszystkie muszą zostać wypełnione przed zastosowaniem preparatu. W celu zabezpieczenia krawędzi szczeliny przed zabrudzeniem, należy je zabezpieczyć taśmą maskującą nie przepuszczającą produktu. Jest to bardzo istotne, gdyż produkt po aplikacji zmienia zabarwienie powierzchni na którą jest nanoszony. W razie wątpliwości dotyczących prawidłowego przygotowania podłoża, należy wykonać test na małym fragmencie i sprawdzić, czy Primer zachowuje się prawidłowo.

Aplikacja:

Produkt należy nałożyć na wewnętrzną część szczeliny pędzlem. Preparatem powinna zostać zagruntowana cała powierzchnia szczeliny, do której przylegał będzie uszczelniacz BAUHUS PU40. Należy nałożyć jedynie cienką warstwę Primera. Uszczelniacz BAUHUS PU40 należy nałożyć nie później niż półtorej godziny od aplikacji Primera, jednak nie wcześniej niż po pół godziny od aplikacji.

541