search
  Pistolet standard STDX

  Pistolet standard STDX

  ref. 040

  Pistolet do aplikacji piany montażowej.

  Ergonomiczny uchwyt wykonany z solidnego, wytrzymałego aluminium, natomiast cyngiel - z wysokiej klasy metalu.

  Puszkę z pianką wkręca się w specjalnie wykonany otwór o standardowym rozmiarze. Pistolet wykorzystuje do działania dźwignię, która po naciśnięciu cyngla wypycha piankę przez lufę.

  31,80 zł
  Brutto
  -
  +
  do zapłaty:
  31,80 zł
  Cena jednostkowa: 31,80 zł / 1szt.
  mail Zadaj pytanie
  info Wysyłka w ciągu 24-48h
  Towary dostępne w magazynie wysyłamy w ciągu 24-48 godzin roboczych od zaksięgowania wpłaty lub wybrania płatności "za pobraniem". Przejdź do zakładki transport i dostawa aby dowiedzieć się więcej.

  Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 31,00 zł

  Kup w zestawie

  Piana montażowa niskoprężna...

  18,57 zł
  Nie ma tyle sztuk na stanie
  Klej do styropianu Bauhus

  22,90 zł19,99 zł
  Nie ma tyle sztuk na stanie
  • Wyposażony jest w pokrętło, które umożliwia regulowanie strumienia pianki. Całkowite zakręcenie pokrętła pozwala zakończyć pracę w dowolnym momencie - piana nie twardnieje bez dostępu powietrza. 
  • Pistolet idealnie sprawdzi się do czystego i kontrolowanego wypełniania spoin, pustych przestrzeni pianką PU. Pianka jest także wykorzystywana do łączenia i uszczelniania ościeżnic okiennych, drzwiowych, bram garażowych i rolet, wokół kominów i okien dachowych itp. oraz prac izolacyjnych. 
  • Pasuje do wszystkich typowych pianek poliuretanowych w puszkach.

  Parametry techniczne:

  • Korpus: stop aluminium
  • Dysza: mosiądz
  • Lufa: cynk
  • Płynna regulacja strumienia piany

  Sposób użycia: 

  Przez ok. 30 sekund potrząsaj puszką piany. Przykręć mocno gwint puszki do gniazda pistoletu. Naciśnij spust, a następnie reguluj strumień piany za pomocą śruby regulacyjnej znajdującej się z tyłu pistoletu. Przy dłuższych przerwach każdorazowo zablokuj pistolet za pomocą śruby regulacyjnej oraz wstrząśnij pianą przed kolejnym użyciem.

  Po zakończeniu pracy użyj Czyścika firmy Bauhus do pistoletu i usuwania nieutwardzonej pianki, aby usunąć piankę zalegającą wewnątrz pistoletu, a następnie oczyść miękką szmatką gniazdo pistoletu oraz ewentualne zabrudzenia. Powyższe czynności wykonaj przed utwardzeniem się piany. W wypadku utwardzenia się piany możliwe będzie jej usunięcie tylko w sposób mechaniczny.

  Jak dbać o puszkę i pistolet?

  Zobacz nasz pistolet na filmie: