Anulowanie zamówienia 

 

Kupujący może anulować zamówienie bez podania przyczyny i bez opłaty za anulowanie w dowolnym momencie do momentu wysłania towaru. Jeśli chcesz anulować zamówienie, wyślij nam e-mail (bauhus@bauhus.pl) lub zadzwoń pod numer tel. 720 797 308. Wpisz swoje imię i nazwisko, dane kontaktowe (numer telefonu, e-mail), numer zamówienia oraz nazwę zamawianego produktu. 

Jeżeli zapłaciłeś już całość lub część ceny zakupu za zamówiony towar, zwrócimy pieniądze na konto – podaj nam jego numer podczas anulacji.

 

Anulowanie zamówienia przez sklep internetowy www.pianeo.pl:

 

  1. Sprzedawca zastrzega możliwość anulowania zamówienia w przypadku, w którym Kupujący nie poda prawidłowych informacji dotyczących miejsca dostarczenia towaru i/lub danych kontaktowych, na skutek czego należyte wykonanie umowy stanie się niemożliwe. 
  2. Opiniujący zastrzega również możliwość odstąpienia od umowy w terminie trzech dni roboczych od złożenia zamówienia w przypadku powzięcia informacji o zaprzestaniu produkcji lub dystrybucji bądź znacznej zmiany ceny.
  3. O odstąpieniu od umowy kupujący zostanie niezwłocznie poinformowany, a uiszczone przez niego środki zwrócone w całości. W przypadku ww. zmiany ceny produktu Sprzedawca niezwłocznie dodatkowo skontaktuje się z Kupującym i przedstawi alternatywną ofertę.

Reklamacja/zwrot

Wszystkie produkty objęte są 24 miesięczną gwarancją. W ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki Kupujący może zwrócić towar bez podania przyczyny. Towar nie może być uszkodzony (nie dotyczy to kartonu). Do towaru należy dołączyć wszystkie dokumenty, w tym dowód dostawy lub fakturę. Po otrzymaniu towaru Sprzedawca zwróci pełną zapłaconą kwotę. 

Jeżeli zdecydowaliście się Państwo na zwrot towaru, prosimy o wypełnienie formularza odstąpienia od umowy i przesłanie towaru do nas na adres: 

 

Bauhus Oddział Polska Sp. z o.o., ul. Świdnicka 13, 87-100 Toruń

 

Prosimy nie wysyłać do nas towaru za pobraniem! Zalecamy ubezpieczenie przesyłki.

Pełen regulamin zwrotów oraz świadczenia usług znajdziesz tutaj.