search
  Pistolet do piany EKO

  Pistolet do piany EKO

  • Podstawowy pistolet do aplikacji piany montażowej.

  Ergonomiczny uchwyt i korpus są wykonany z solidnego, wytrzymałego tworzywa sztucznego, natomiast cyngiel - z wysokiej klasy metalu.

  • Puszkę z pianką wkręca się w specjalnie wykonany otwór o standardowym rozmiarze. Pistolet wykorzystuje do działania dźwignię, która po naciśnięciu cyngla wypycha piankę przez lufę.

  14.55
  Brutto
  -
  +
  do zapłaty:
  14.55 zł
  mail Zadaj pytanie
  info Wysyłka w ciągu 24-48h
  Towary dostępne w magazynie wysyłamy w ciągu 24-48 godzin roboczych od zaksięgowania wpłaty lub wybrania płatności "za pobraniem". Przejdź do zakładki transport i dostawa aby dowiedzieć się więcej.

  Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 14,55 zł

  Kup w zestawie

  Czyścik do Piany

  12,36 zł
  Nie ma tyle sztuk na stanie
  Klej do Styropianu Bauhus

  23,20 zł
  Nie ma tyle sztuk na stanie
  Pistolet do piany Standard

  20,30 zł
  Nie ma tyle sztuk na stanie
  Zestaw Piany montażowej

  204,20 zł
  Nie ma tyle sztuk na stanie

  Wyposażony jest w pokrętło, które umożliwia regulowanie strumienia pianki. Całkowite zakręcenie pokrętła pozwala zakończyć pracę w dowolnym momencie - piana nie twardnieje bez dostępu powietrza. 

  Pistolet idealnie sprawdzi się do czystego i kontrolowanego wypełniania spoin, pustych przestrzeni pianką PU. Pianka jest także wykorzystywana do łączenia i uszczelniania ościeżnic okiennych, drzwiowych, bram garażowych i rolet, wokół kominów i okien dachowych itp. oraz prac prac izolacyjnych. 

  Pasuje do wszystkich typowych pianek poliuretanowych w puszkach.

  Sposób użycia:

  Przez ok. 30 sekund potrząsaj puszką piany. Przykręć mocno gwint puszki do gniazda pistoletu. Naciśnij spust, a następnie reguluj strumień piany za pomocą śruby regulacyjnej znajdującej się z tyłu pistoletu. Przy dłuższych przerwach każdorazowo zablokuj pistolet za pomocą śruby regulacyjnej oraz wstrząśnij pianą przed kolejnym użyciem.

  Po zakończeniu pracy użyj czyścika Bauhus do pistoletu i usuwania nieutwardzonej pianki, aby usunąć piankę zalegającą wewnątrz pistoletu, a następnie oczyść miękką szmatką gniazdo pistoletu oraz ewentualne zabrudzenia. Powyższe czynności wykonaj przed utwardzeniem się piany. W wypadku utwardzenia się piany możliwe będzie jej usunięcie tylko w sposób mechaniczny.

  508