search
  Pistolet do piany EKO

  Pistolet do piany EKO

  ref. 508

  • Podstawowy pistolet do aplikacji piany montażowej.

  Ergonomiczny uchwyt i korpus są wykonany z solidnego, wytrzymałego tworzywa sztucznego, natomiast cyngiel - z wysokiej klasy metalu.

  • Puszkę z pianką wkręca się w specjalnie wykonany otwór o standardowym rozmiarze. Pistolet wykorzystuje do działania dźwignię, która po naciśnięciu cyngla wypycha piankę przez lufę.

  15,55
  Brutto
  -
  +
  do zapłaty:
  15,55 zł
  Cena jednostkowa: 15,55 zł / 1szt.
  mail Zadaj pytanie
  info Wysyłka w ciągu 24-48h
  Towary dostępne w magazynie wysyłamy w ciągu 24-48 godzin roboczych od zaksięgowania wpłaty lub wybrania płatności "za pobraniem". Przejdź do zakładki transport i dostawa aby dowiedzieć się więcej.

  Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 15,00 zł

  Kup w zestawie

  Czyścik do piany

  12,36 zł
  2,47 zł / 100ml
  Nie ma tyle sztuk na stanie
  Klej do styropianu Bauhus

  23,20 zł
  3,09 zł / 100ml
  Nie ma tyle sztuk na stanie
  Pistolet do piany Standard

  21,30 zł
  21,30 zł / 1szt.
  Nie ma tyle sztuk na stanie
  Darmowa dostawa produktu - Zestaw Piany montażowej Zestaw Piany montażowej

  203,70 zł
  18,52 zł / 1szt.
  Nie ma tyle sztuk na stanie

  Wyposażony jest w pokrętło, które umożliwia regulowanie strumienia pianki. Całkowite zakręcenie pokrętła pozwala zakończyć pracę w dowolnym momencie - piana nie twardnieje bez dostępu powietrza. 

  Pistolet idealnie sprawdzi się do czystego i kontrolowanego wypełniania spoin, pustych przestrzeni pianką PU. Pianka jest także wykorzystywana do łączenia i uszczelniania ościeżnic okiennych, drzwiowych, bram garażowych i rolet, wokół kominów i okien dachowych itp. oraz prac izolacyjnych. 

  Pasuje do wszystkich typowych pianek poliuretanowych w puszkach.

   

  Sposób użycia:

  Przez ok. 30 sekund potrząsaj puszką piany. Przykręć mocno gwint puszki do gniazda pistoletu. Naciśnij spust, a następnie reguluj strumień piany za pomocą śruby regulacyjnej znajdującej się z tyłu pistoletu. Przy dłuższych przerwach każdorazowo zablokuj pistolet za pomocą śruby regulacyjnej oraz wstrząśnij pianą przed kolejnym użyciem.

  Po zakończeniu pracy użyj czyścika Bauhus do pistoletu i usuwania nieutwardzonej pianki, aby usunąć piankę zalegającą wewnątrz pistoletu, a następnie oczyść miękką szmatką gniazdo pistoletu oraz ewentualne zabrudzenia. Powyższe czynności wykonaj przed utwardzeniem się piany. W wypadku utwardzenia się piany możliwe będzie jej usunięcie tylko w sposób mechaniczny.

  Sprawdź nasz pistolet na filmie:

  Jak dbać o puszkę i pistolet?